Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN GÜZEL AŞK SÖZLERİ 6

EN GÜZEL AŞK SÖZLERİ 6 Empty EN GÜZEL AŞK SÖZLERİ 6

Mesaj  Admin Bulusma Noktası Paz Şub. 17, 2008 5:27 pm

Hayatıma bir yalnızlık çöküyor sen uyuyunca, gecenin karanlığında kayboluyorsun usulca, her sabah gözlerimi açtığımda, yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma.

Sen güllere özenme, güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin, sevgi kadar özgürsün

Hasret ve özlem sevdiğinle güzel, karşımdaki senin gibi olunca özel, tut onun elinden yada gönlünden, bak o zaman ayırabiliyormu ecel

Çölün suya duyduğu özlem bile, Benim sana duyduğum aşkın yanında hiç kalır! Ben sana kavuştuğum gün, Çöller gözyaşlarımla ıslanır...

Şu uzun gibi görünen ama gayet kısa hayat yolunda çare olmasa da ağlamak! Mümkünmü ki ağlamamak...

Ben mavi, Sen gökyüzü.Ben deniz, Sen dalgası.Ben beden, Sen can.Söyle şimdi, Dalgasız deniz, Cansız beden, Sesiz bir Ben olur mu hiç?...

Sen bir güneşsin etrafında bir çok gezegen var. ama unutmaki ben de bir dünyayım ve bir tek bende hayat var !

Kahretsin unutamıyorum ama normaldir,çünkü o benim kalbimle beynim arasında çelik halattan asma köprü kurdu, nice tır konvoyları geçti köprü sallanmadı bile!!!

Bilirmisin Bir Fidan Susuz Kalırsa Ne Olur...Tabiki Kurur Ve Ölür..İşte Ben Bir Fidan Sen susun Eğer Sen Olmazsan Kurur Ve ÖLÜRÜM AşKıMM.

Biz denizci değiliz her limanda sevgilimiz olsun, biz liseliyiz sevdikmi birkere severiz

Ağlamak istiyorsan eğer başını dik tutki göz yaşların seni ağlatan kadar alçalmasın Sad

Seni sevmek kusursa sana özür borçluyum,seni çok ama çok sevdim ikikere suçluyum.

Karanlıklar içinde dertler ve benim Aklımda tek düşünce mutluluk ve sen

Sana öyle dargınımki haykırmak yetersiz kelimeler yersiz kalır durma git götür ne varsa bekleme ağlarım ben yalnız kendi kaderime anladım derman değilsin derdime haydi git dönüpte bakma halime haydi git düşünme durma ağlarım ben kendi kendime anladım bitti hiç bir şey söyleme...

Sesiz bir gecenin sabahında uyandığımda eğer sen yanımdaysan ne mutlu bana eğer sen yoksan uyanmamışımdır zaten uykumdan uyanamamda birdaha...

Sen dikeni bu kadar derine batıp da can acıtmayan dünyanın en güzel gülüsün şu fiziğin bile çözemediği hayatımın en güzel rengisin!

Ben düz bir kelime sen yaşamla aramdaki unutulmaz kafiyesin...

Bana yarınların güzel olduğunu söylemeyin, bugün dünün yarını değilmi

Doğacak günümün güneşi gecemi aydınlatan yıldızımsın.. günümün sevinci geleceğimin umudusun....AŞKIM....

Sen benim tarihinin en güzel fethisin sen yıldızları bol olan gecenin en parlak yıldızı sen benim ıssız bir adada isteyeceğim üç şeyin üçüsün AŞKIM

Kül olmuş ateş yanarmı,buz tutmuş su akarmı,şu gözler seni sevdi BAŞKASINA BAKARMI.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın Bitanem!..

Kimbilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kimbilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni "EBEDiYEN SEVECEGiM"

Seni benim kadar seven sana benim kadar hasret kalsın

Bulutlar arasında göz kırpan güneş gözlerin kadar güzel olsaydı güneşe vurulurdum. Ama ben sana vurgunum çünkü ; hiçbir zaman solmayan sevda güneşimsin.

Aşk denilen kelimeyi şarkılardan duyardım,Sen çıkınca karşıma kendimde seni buldum,İnsanım hakkım değilmi?Seni çok seviyorum...Aşkın cehennemine düşmüşüm yanıyorum

Kalbim senin için atıyor gözlerim senden baskasını görmüyor sensizlik bana ölümden zor geliyor sakin bana sensizlik ölümünü yaşatma biriciğim

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor,sensizlik ölüm kadar acı,varlığın yaşam kadar kutsal,sen nefes kadar önemli ve canım kadarda değerlisin...

Dostluk deniz kenarında taş toplamaya benzer. Önce toplarsın sonra teker teker atarsın. Ama bazılarını atmaya kıyamazsın. İşte sen atmaya kıyamadığımsın.
Admin Bulusma Noktası
Admin Bulusma Noktası
Admin

http://www.bulusmanoktasi.eu.tc

- Similar topics