Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SEEEEEEENNNnNNN...

SEEEEEEENNNnNNN... Empty SEEEEEEENNNnNNN...

Mesaj  Admin Bulusma Noktası Ptsi Şub. 18, 2008 10:48 am

SEEEEeeennnnnNNNNN!!!!
Sana geldim,kapatma gözlerini..Umutsuz aşkların bıraktıgı tüm tortuLarı temizleyip,bir tek sana kaLmak için geLdim..
Bak yüzüme;
Aşka dair ne varsa göreceksin gözlerimde..!
Kendini göreceksin..Seni yaşarken,başkalarıyLa oLamazdım..Yüreğim seni taşırken,başka kalplerin her an gitmeye hazır,huzursuz konugu olamazdım..
Bu yüzden geLdim..
Vazgeçişlerle dolu bütün aşklara,bir yüregin nasıl vazgeçilmez oldugunu kanıtlamak için geldim..
Haydi bak bana!
ben o gözleri hayal ediyorum günlerdir..
Sana geldim diyorum anLa beni.
Günahsız degilim biliyorum.Sensizlige direnirken yaptıgım hatalarıda alıp geldim yanıma..İçimde taşarken isyan,seni yoketmek adına yaptıgım tüm saçmalıkları gösterecegim sana..
Aç gözlerini!
Beni anlayacaksın biliyorum..
İnsanı deli eden sensizlige,nasıl direndigimi gördükçe bagışlıyacaksın hatalarımı..
Bu aşkı görmemezlikten gelemezsin,capcanlı karşında duruyor çünki..Yüreginide kapatabilecekmisin gözlerin gibi?Söz geçirebilecekmisin ona?
Göz kapaklarına açılma emrini veren beynin,yüreginede atma diyebilecekmi?
Kolay oLan vazgeçmek..!
Görmeyerek reddetmeye çalıştıgın bu aşk SENSİN aslında..Aşkı degil,kendini red ediyorsun..
Ben gözlerinde ve yüreginde yer almaya geldimAçmazsan gözlerini asla göremeyeceksin bendeki seni...
Haydi bak nasıl doluyum ''seninle''.
Nasıl gelip oturmuşsun yüregimin en derin köşesine..
Kapatma gözlerini,beni yeniden sonsuz derinliklere saL..
bana yeniden yaşat baharları..
Haydi aç gözlerini AŞK'a ve hayata!
Admin Bulusma Noktası
Admin Bulusma Noktası
Admin

http://www.bulusmanoktasi.eu.tc